Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silent Hunter3

13. 4. 2016

sh3.jpg

DOWNLOAD

http://uloz.to/xSsK6Nzg/silent-hunter3-zip

Při pátrání po britské historii nočních lovců se opět začal vynořovat hodně zajímavý příběh.

Británie na začátku války postrádala noční stíhačku, která by byla schopna nést nově vyvinutý palubní radar AI Mk.II a III, bylo rozhodnuto, že k tomuto účelu budou použity Blenheimy. K přestavbě bombardérů na noční stíhačky Bristol Blenheim Mk.IF (cca. 200 strojů) a Mk.IVF došlo v roce 1938 a již od podzimu 1939 začaly napadat tyto stroje cíle v Evropě. Kromě vybavení radarem byla posílena také hlavňová výzbroj. Pod trup přibyl plochý kontejner vyráběný v železničních dílnách Southern Railway v Ashfordu, obsahující baterii čtyř kulometů Browning ráže 7,7 mm. Blenheim tak byl jediným nočním lovcem s radarem a to až do května 1941, kdy jej nahradil nový Beaufighter. 

Na podzim 1940 bylo do noční obrany země před Blitzem zapojeno přes 10 skvadron. Hlavní tíha dopadala na stroje Blenheim IF, Hurricane I a Defianty. U jednotek už se začal objevovat i Beaufighter I, ale jeho zavádění provázely potíže.

2 stejné singlovky za Blenheim nebo Hurican, Blenheim má radiokompas takže je orientace snadná. Pro Hurricane jsou v oblasti umístěny YG majáky, ale nevím jak to funguje, žádný signál nelze naladit. Pro návrat klasicky volejte základnu.

Coast Defense

Aktivuj CC3 mod v JSGME

1x Blenheim Mk.IF (noční skin je součástí hsfx)

AI Mk.VIII (dosah 10400 ms)

Coast Defense II

Netřeba nic aktivovat

1x Hurricane Mk.I (noční skin nahrát)


Představa vydat se na lov v blembáku vypadá hrozivě, ale vcelku to ujde, jste o cca 50 km rychlejší a na naložený husy se v klidu dotáhnete. verze IF má pod břichem čtveřici kulometů 7.7 mm, v křídle jeden 7.7 mm a na likvidaci bombru se aktivně podílí i zadní střelec bo věž je otočná o 360°. Protože máte velkou zásobu munice, v klidu tak umučíte i 2 heinkly a to neni špatný, vždy to odnesete nějakým poškozením, mám dojem, že s pancířem se nijak nepočítalo. 

Kokpit vypadá dost nevábně, takže je tobře, že to lítá v noci.

S navigací není žádný problém, stroj má radiokompas

 

http://wp.scn.ru/en/ww2/b/50/9/1

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář