Jdi na obsah Jdi na menu
 


Million Dollar Baby

7. 6. 2015

b-24cover.jpg

Helou boys, ač se nám dnes marketing snaží podsouvat kdejaký lítací komedie, já tu mám pro vás zas práci pro chlapy ve šturmu, jen krev pot a slzy, nic pro honibrky nad texturou stromečku, ubrečence z DF a není to ani frí tu plej.

Kampaň za B-24 z 43 BG vznikla na čisté 413. Pro obsah misí je zde vše potřebné, hlavně to nejpodstatnější, B-24 a mapa Nové Británie ze základnou Rabaul a velkým cípem Nové Guineje. Zde na jihu Guineje měla 43 BG svou základnu odkud podnikala na B-17 a koncem roku 1943 kdy přezrojila na B-24, své výpady proti císařství.  Abyste nepřišli o útoky na Bougainville, použil jsem i mapu Šalamounů, která na zmíněnou mapu navazuje, startovat budete z Guadalcanalu. 3 týdny po vydání nového pače zde máme 8 vybroušených misí.

Tažení 43 bomber group je tedy zasazeno do druhé poloviny 1943 kdy amíci v této části Pacifiku postupovali ostrov po ostrovu směrem na severozápad v dlouhé serii vylodění. 

Mise v kampani budou útoky na společné cíle v rámci celé skupiny nebo jen vlastního roje či průzkum spojený s volným lovem. Žádný koberec do větru. Vámi vedený roj bude mít vždy přidělen svůj vlastní cíl, který vám jiné AI roje neseberou. 

V cvičné misi si osvojíte herní principy, je toho celkem dost co si musí bomber hlídat a má tak stále plný ruce práce. Povedete do boje svůj roj, který plní vaše příkazy od startu po přistání, následuje vás nad cíl a společně odhazujete po vašem zaměření. Je mým zvykem vlastní roj neskriptovat, takže v kampani nelze použít autopilot. V balíku najdete skiny od Jarinka, obrázky cílů a tabulku pro převod IAS/TAS. Více informací najdete v readme a pokud nebudete mít otázky neptejte se.

DOWNLOAD

http://www.mission4today.com/index.php?name=Downloads&file=details&id=5049

 

 

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a4/US_landings.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/Douglas_MacArthur_in_World_War_II#/media/File:Landings_to_Western_New_Guinea.jpg

http://ww2db.com/photo.php?list=sp&sp=dt&dt=19431214

http://www.ottocarter.com/thunderbolt/html/5th%20AAF,%20October%201943.htm

http://www.kensmen.com/dec43.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář